Gratis

Tehnician pregatire/montare automate

Dallmayr Vending Office SCS

Candidatul Ideal

Cautom o persoana:
- activa, cu bune abilitati de comunicare,
- cu atitudine pozitiva, orientata catre rezultate
- spirit de echipa.
- bune aptitudini tehnice
- disponibilitate pentru delegatii

Descrierea jobului

Cautam persoana cu experienta in domeniul tehnic (servisare utilaje, electromecanic) pentru:
- pregatirea automatelor de cafea/snack noi
- reconditionarea automatelor ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁de cafea/snack second
- repararea componentelor principale ale automatelor
- instalarea automatelor in tara la diversi clienti
- controlul automatelor in teritoriu

Firma germana, Dallmayr Vending & Office SCS, se ocupa cu operarea automatelor de bauturi calde. Este una dintre primele firme de vending aparuta pe piata romaneasca fiind cunoscuta prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024