Gratis

TEHNICIAN MONTATOR DE ANVELOPE SERVICE MOBIL

Euromaster GmbH

Candidatul Ideal

EUROMASTER este o societate deținută integral de Grupul Michelin. Suntem una dintre cele mai de succes companii de origine europeană din lume. Suntem liderul pieței de servicii pentru anvelope și mentenanta auto. In activitatea noastră zilnică, menținem standarde înalte de calitate și siguranță pentru serviciile și produsele noastre.

Profită de șansă și aplică pentru un loc de muncă în una dintre sucursalele noastre din Germania ca:
TEHNICIAN MONTATOR DE ANVELOPE SERVICE MOBIL SUNT BINEVENIȚI ȘI CEI CARE ÎȘI SCHIMBĂ CARIERA

PROFILUL TĂU:
  • De preferinta un background tehnic cu experienta, alternativ, cunoștințe tehnice de bază
  • Meseria poate fi învățată și prin formare interna,pentru a îți schimba cariera, obtinand certificarea Euromaster
  • Orientare ridicată către client și servicii
  • Un mod de lucru fiabil și orientat către echipă
  • De preferinta possesia unui permis de conducere pentru camioane; costurile de obținere a acestuia pot fi acoperite prin acord

Descrierea jobului

OPORTUNITĂȚILE TALE:
Oportuniteatea de a te stabili in Germania (impreuna cu familia)
Salariul atractiv, concediu de odihnă și bonusuri de ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄performanța
Cazarea asigurata pentru primele 6 luni cu sprijin financiar
Asistență în obținerea documentelor de sedere necesare
Curs de limbi străine la fața locului
Un loc de muncă sigur (contract permanent, cu normă întreagă)
30 de zile de concediul anual
Înregistrarea timpului delucru zilnic cu compensare pentru ore suplimentare
Oportunități bune de perfecționare techica prin intermediul Academiei noastre Euromaster
Muncă variată pe o gamă largă de mărci și tipuri de vehicule
Îmbrăcăminte de lucru gratuită, inclusiv curățarea

SARCINILE TALE:
Consilierea clienților cu privire la toate aspectele legate de service-ul anvelopelor
Recepția comenzilor și procesarea comenzilor clienților
Șofer depanator în service mobil pentru camioane sau vehicule comerciale
Service de anvelope la fața locului pentru clienții comerciali
Serviciu de depanare a vehiculelor grele, inclusiv în afara orelor de funcționare, conform planificari prestabilite

Aplicați online acum cu o cerere scurtă. Fără o scrisoare de intenție sau un CV.

Așteptăm cu nerăbdare să scriem povești de succes împreună cu TINE.

EUROMASTER GmbH
bewerbung@euromaster.com

Euromaster is a European network offering tyres services and fast-fitting light vehicle maintenance with no compromise on safety. Our 10 000 employees and our partners are committed to deliver a best in class experience to drivers and fleets.Our actions are driven by our core values: honesty, customer care and expertise.

Publicat 6 Mai 2024 Reactualizat 2 Iun. 2024 Expiră 5 Iun. 2024