Gratis

Tehnician montaj AC / Frigotehnist

SC KALTSYSTEM SRL
3 poziții

Candidatul Ideal

Tehnician montaj AC / Frigotehnist / Tehnician instalatii frigorifice
Personal pentru montaj aere conditionate si sisteme de ventilatie
  • Experienta nu este obligatorie, constituie insa un avantaj
  • Permis de conducere nu e obligatoriu.

Descrierea jobului

  • montaj de aparate de aer conditionat casnice si comerciale
  • montaj de sisteme de ventilatie comerciale si industriale

︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈Oferim:
  • transport de acasa la locul de munca
  • salariu atractiv, proportional cu nivelul de cunostiinte si implicare
  • calificare la locul de munca si prin diferite cursuri acreditate suportate de companie
  • posibilitate de evolutie in departamentului, dar si intre departamente.

Suntem o companie cu experienta vasta in domeniul montajelor de AC/ sisteme ventilatie/ inst. frigorifice
Seriozitatea si rigurozitatea in ce priveste calitatea lucrarilor ne reprezinta.
Oferim un mediu de munca stabil si in care punem in valoare la maxim potentialul din fiecare
In prezent dorim sa ne marim departamentul de instalari AC si ventilatii.
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024