Gratis

Tehnician mentenanta fara experienta

Cameron SLB Romania
6 poziții

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unor colegi noi pentru poziția de Tehnician de Mentenanță Începător. Dacă îți place să ai grijă de utilaje și să te implici într-un mediu dinamic, atunci te invităm să te alături echipei noastre!

Ce căutăm:
  • Capacitatea de a lua decizii și de a acționa prompt.
  • Dorința de a învăța mereu și de a contribui la îmbunătățirea continuă a proceselor.
  • Abilități bune de comunicare și spirit de echipă.

Cerințe:
  • Absolvent școală profesională/Liceu, profil electric sau mecanic.
  • Cunoștințe de bază în operarea PC-ului (Word, Excel).
  • Experiență sau cunoștințe în automatizări, scule pneumatice și echipamente hidraulice sunt apreciate.
  • Capacitatea de a efectua teste și reparații pentru echipamente industriale.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Asigurarea bunei funcționări a utilajelor prin mentenanță preventivă și intervenții corective.
  • Colaborarea strânsă cu echipa pentru a menține ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂procesul de producție în mișcare.

Oferim:
  • Compensație motivantă;
  • Tichete de masă (30 Ron/zi);
  • Prime de Paşte şi Crăciun;
  • Decont pentru transportul de la domiciliu la locul de muncă sau asigurat de către Companie;
  • Abonament servicii medicale;
  • Asigurare de viață;
  • 24 de zile de concediu pe an;
  • 1 până la 7 zile libere suplimentare plătite pentru recuperare fizică pe an, în funcție de vechimea în muncă;
  • Alimentație de protecție;
  • Echipament de lucru asigurat de către Companie.

SLB este un angajator care ofera sanse egale de angajare. Candidatii sunt luati in considerare fara a se tine cont de rasa, culoare, religie, gen, orientare sexuala, identitate de gen, nationalitate, varsta, dizabilitati sau alte caracteristici protejate si reglementate prin lege.

Descrierea companiei

Company Profile:
Cameron is a global leader in providing flow equipment products, systems and services to the oil and gas and process industries. Offering a rich heritage of leadership with almost 176 years of continuous history, Cameron currently has more than 17, 000 employees working in a broad range of rewarding employment opportunities in more than 260 locations worldwide.

Does a challenging and dynamic career opportunity interest you? If your answer is yes, chances are we have a place for you at Cameron.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 7 Iun. 2024