Tehnician mentenanta automatizari /instrumentatie /actionari

MHV TECHNOLOGY S.R.L.
4 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Căutăm pentru proiectele noastre in strainatate tehnicieni mentenanta automatizari industriale / instrumentatie / electromecanici
Cerinte minime:
  • Cunoștințe de engleză
  • Cunostinte în domeniul automatizari electronică, electrotehnică, instrumentatie , mecanica
  • Experiența anterioară în mentenanta constituie un avantaj
  • Flexibilitate, adaptare la situatii neprevazute, rezistenta la stres
  • Atitudine pozitiva si initiativa
  • Disponibilitate de deplasare in strainatate

Descrierea jobului

Ce vei face tu pentru noi:
  • Executarea de instalări /reparații /modificări automatizari industriale / instrumentatie / actuatoare electrice si pneumatice
  • Executarea de lucrări de întreținere electrică / mecanica la utilaje și instalații
  • Domeniu de lucru variat, cu precădere în industria petrol si gaze
  • Disponibilitate de deplasare in strainatate 3 luni + 1 in tara
Beneficii :
  • Contract de muncă pe durată nedeterminată la un angajator de încredere
  • Dotare personală cu instrumente și cu îmbrăcăminte PPE de calitate
  • Costurile de transport /cazare /masa acoperite de societate
  • Venit lunar bun, compensații de călătorie echitabile
  • Domeniu de activitate variat ,plin de responsabilitate
  • O perioadă de pregătire practică ,bine fundamentată

MHV Technology, cu o experienta de 10 ani , este activă la nivel internațional, oferind servicii de mentenanta in Oil & Gas Industry. Inovarea, creșterea economică și un mediu de lucru familial sunt motoarele succesului nostru continu. Convinge-te singur!

Publicat 26 Apr. 2024 Reactualizat 18 Mai 2024 Expiră 27 Mai 2024