Gratis

Tehnician de intretinere filiale (m/f) - Romania

NEW YORKER ROMANIA SRL

Candidatul Ideal

Ca firma de succes in domeniul Young Fashion, NEW YORKER este reprezentata la nivel mondial prin 1250 de filiale din 47 de tari si se afla intr-o continua expansiune. Cu peste 23.000 de angajati simtim pulsul vremurilor, oferind conditii moderne de lucru si punand pret pe munca in echipa. Prin pasiunea noastra pentru moda, spontaneitatea si viteza noastra de actiune reusim de peste 50 de ani sa fim un reprezentant stabil al lumii modei.
Devino parte a echipei noastre

Ca urmare a dezvoltarii continue a echipei noastre de mentenanta suntem in cautarea unui nou coleg pentru regiunea:
Romania

Descrierea jobului

DESCRIERE JOB:
  • Responsabil pentru aspectul optim si operational pentru aprox. 25 de filiale si raportarea directa catre Managerului Tehnic Zonal
  • Efectuarea de vizite regulate in filiale plus organizare eficienta pe saptamana tinand cont de indicatiile superiorului
  • Efectuarea de rapoarte legate de starea filialelor vizitate
  • Executarea reparatiilor si mentenanta pentru echipamentele tehnice din filiale sub aspectul eficientei costului si standardele de calitate precum si perioadele de garantie ale echipamentelor
  • Procesarea documentelor in C.A.F.M. si urmarirea procesului de eliminare al defectiunilor
  • Optimizarea proceselor de remediere a defectiunilor aparute in filialele arondate
  • Comandarea materialelor necesare sau achizitionarea acestora pe loc
  • Verificarea si inlocuirea lampilor
  • Inspectia regulata a panoului electric si curatarea iluminatului de urgenta si a altor echipamente din filiala
  • Igienizarea regulata a filtrelor instalatiei de climatizare
  • Realizarea, la nevoie, de lucrari de zugravire/vopsire pentru mentinerea unei bune imagini a filialei
  • Contractarea, la nevoie, a unor lucrari de mici dimensiuni, precum si supravegherea si/sau controlul a activitatii firmei externe contractate.

CANDIDATUL IDEAL:
  • Training complet in domeniul constructii sau domenii compatibile
  • Experienta profesionala in domeniul constructiilor incluzand foarte bune cunostinte de tehnologia constructiilor
  • Buna intelegere a contextelor tehnice
  • Gandire orientate catre costuri impreuna cu spirit antreprenorial
  • Persoana structurata si orientata spre rezultate in munca
  • Angajament puternic si disponibilitate de a calatorii frecvent
  • Cunostinte bune ale pachetului MS Office

Descrierea companiei

ACESTE LUCRURI VORBESC PENTRU NOI:

Noi iti oferim un climat de lucru atractiv, cu provocari interesante, conditii de angajare si perspective de viitor atragatoare si interes pentru ideile tale. De asemenea te poti astepta la o echipa deschisa si dinamica cu ierarhie directa .Ti-am captat atentia? Atunci asteptam cu nerabdare aplicarea dumneavoastra online prin site-ul nostru de cariere sau prin e-mail la MZamfir@newyorker.de, mentionand cea mai apropiata posibila data de colaborare precum si asteptarile salariale.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024