Gratis

TECHNICAL SUPPORT

ZUCCHETTI SRL

Candidatul Ideal

- Cunoștințe de Sisteme de Operare;
- Abilități și/sau cunoștințe tehnice;
- Abilități de comunicare;
- Capacitatea de a lucra în echipă;
- Persoană dinamică orientată spre rezultate.

Constituie un avantaj:
- Cunoștințe de limba Italiană sau engleza;
- Experiența pe un post inițial;

Descrierea jobului

- Asistență remote și onsite pentru soluțiile Zucchetti;
- Prezentare și implementarea de soluții software;
- Mediu de lucru motivant, într-un colectiv tânăr și dinamic;
- Posibilități de dezvoltare profesională în cadrul unor proiecte naționale și internaționale de anvergură.

De ce sa aplic pentru acest job?
- Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și competitiv pentru o companie în plină ascensiune;
- Colectiv tânăr;
- Training-uri și instruire la locul de muncă;
- Posibilitatea de avansare și dezvoltare în carieră;
- Posibilitatea acumulării de cunoștințe și experiență în cadrul unei echipe bine pregătite.

Cu peste 8.000 de angajaţi, o reţea de distribuţie de peste 2.000 de parteneri în Italia și la nivel global, cu peste 700.000 de clienți, grupul Zucchetti este unul dintre cele mai importante companii în sectorul IT din Italia.
Zucchetti România, parte a Zucchetti Group, și-a început activitatea în România în 2005 și este în măsură să satisfacă orice exigență informatică, oferind societăților soluții și servicii destinate acoperirii complete a funcțiunilor din domeniul gestiunii personalului și să facă față diferitelor probleme de tip administrativ și contabil.
Zucchetti România, prin intermediul celor trei sedii situate în Oradea, București și Timișoara, este în măsură să ofere asistență tuturor zonelor industriale de pe teritoriul României și să răspundă exigențelor oricărui tip de firmă. Zucchetti România este cel mai bun partener pentru orice necesitate de gestiune a societății și a resurselor umane. Orientarea spre piață, capacitatea de inovație și competență a personalului specializat sunt dublate de profesionalismul mărcii Zucchetti.

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 18 Apr. 2024 Expiră 18 Mai 2024