Gratis

TEAM LEADER PRODUCTIE

Senneville
3 poziții

Candidatul Ideal

Studii medii sau superioare;
Experienta pe o pozitie similara de cel putin 2 ani; reprezinta un avantaj
Abilitati de organizare si coordonare;
Limba engleza- nivel mediu sau avansat;
Carnet de conducere- categoria B.
Disponibilitate de lucru in trei schimburi

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?
Bunătatea este limbajul nostru comun, iar asta se reflectă în acțiunile pe care le desfășurăm din grijă pentru toți colegii noștri.
Investim în oamenii care ne reprezintă, oferind traininguri profesionale;
O platformă de beneficii fixe - beneficii aniversare, discounturi pentru angajați și multe alte oferte negociate cu diverși parteneri, care vin în întâmpinarea nevoilor tale.
Oferim posibilitatea dе specializare, dezvoltare profesională și personală;
Oferim posibilități reale dе promovare.

Ce vei face tu pentru noi?
Vei coordona activitatea & echipa de pregatirea fizica a comenzilor plasate de catre clienții noștri.
Vei aloca sarcini persoanelor din subordine, impartind angajatii pe zone de preparare si tinand cont de volumele zilnice.
Vei optimiza locatiile de depozitare.
Vei fi responsabil de performantele echipei tale si de atingerea targetelor stabilite de Seful de Departament.

Daca ai:
Experienta in coordonarea unei echipe.
Cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office (word, excel, ciel).
Disponibilitate pentru a lucra in ture (2 schimburi).

Senneville ți se prezintă după mai bine de 20 de ani de activitate. Din 1993 și până astăzi, am trecut de la o afacere clasică de familie la o înfățișare spectaculoasă și produse pe măsură! Cum? Prin retehnologizare și rebranding. Senneville dezvoltă cu succes conceptul premium-accesibil, alături de sub-brandul Senneville Events, și oferă unui segment extins de public produse de patiserie și cofetărie la standarde ridicate.

În Timișoara suntem Senneville x 4: locațiile noastre amplasate strategic și amenajate modern sunt vizitate în fiecare zi de iubitorii de bunătăți.

Suntem încântați că îi putem număra între clienții noștri pe distinșii membri ai Casei Regale a României. Avem onoarea de a livra constant produse de panificație, patiserie și cofetărie atât la vizitele Familiei Regale în Timișoara, cât și la reședința din Săvârșin și la evenimente speciale.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024