Gratis

Sudor cu abilitati de lacatuserie si confectii metalice

DIT LAREX RECRUTARE S.R.L.

Candidatul Ideal

Larex este în căutare de sudori cu abilități de lăcătușerie și confecții metalice în Olanda.

Despre tine:

Dacă sunteți în căutarea unui loc de muncă care vă oferă oportunități de creștere și dezvoltare continuă, atunci suntem locul potrivit pentru dvs.
Acest rol implică să ai experiență solidă ca sudor, abilități de asamblare și confecții metalice și capacitatea de a lucra conform desenelor tehnice.

Descrierea jobului

Despre funcție:

Acest rol implică sudarea și asamblarea diferitelor materiale (fier, otel, inox, aluminiu). În funcție de client vei fi implicat în sudarea si asamblarea cadrelor de șasiuri pentru semiremorci și alte componente pentru diferite industrii.

Care sunt avantajele lucrând cu Larex?
  • Cazare individuală în cameră proprie și acces la internet, asigurându-vă confortul și conectivitatea necesară în timpul șederii dumneavoastră.
  • Ofertă salarială începând de la 540€ net pe săptămână la 40 de ore lucrate
  • Propriul autovehicul, îți va aduce o rambursare de 0,23€ pentru fiecare kilometru parcurs între cazare și locul de muncă. În caz contrar, îți oferim posibilitatea de a folosi mașina companiei pentru a facilita accesul la locul de muncă.
  • Asigurare medicală pentru a vă oferi siguranță și protecție în caz de nevoie
  • Echipamentul de lucru necesar pentru a vă desfășura activitatea în condiții optime
  • Contract de muncă conform legislației olandeze
  • Sprijin administrativ în obținerea BSN și VCA pentru a vă facilita integrarea pe piața muncii din Olanda.

Alăturați-vă echipei noastre și beneficiați de toate aceste avantaje pentru o experiență de muncă satisfăcătoare și reușită în Olanda.

Larex, parte a grupului DIT Personeel, are o experiență de peste 20 de ani în plasarea și detașarea personalului specializat european. De asemenea, este una dintre cele mai mari agenții de detașare din Olanda în sectorul tehnic, construcții, metalurgie și vopsitorie.

În 2022, Larex s-a extins cu două locații în România, în Galați și Ploiești.

Optând pentru Larex, beneficiați de serviciile unei agenții cu autorizare și reputație solidă pentru plasarea temporară a forței de muncă din alte țări europene.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024