Gratis

Store Manager | Arsis partener Vodafone

SC ARSIS TRADING SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Ai experiența în Retail sau în coordonarea unei echipe, și:

- Bune abilități de vânzare și negociere?
- Ești convingător/oare și creativ/ă?
- Ai o bună capacitate de a gestiona oameni și situații dificile?
- Abilități de comunicare și interelaționare la toate nivelurile?
- Abilități de lucru cu calculatorul: Word, Excel, E-mail?

Atunci te așteptăm să te alături echipei noastre!

Descrierea jobului

Ce vei face în rolul de Store Manager?

- Vei coordona și dezvolta cea mai bună echipă de vânzări, în vederea realizării target-ului lunar.
- Vei gestiona relațiile cu clienții critici/ cheie în scopul facilitării procesului de vânzare;
- Vei implementa programe de vânzare (locale și naționale) pentru atingerea obiectivelor de vânzări și pentru oferirea unei experiențe consistente și memorabile clientului;
- Vei asigura o comunicare eficientă și bunul mers operațional între magazine și celelalte departamente pentru a susține realizarea obiectivelor magazinului si companiei, atât pe termen scurt cât și lung;
- Vei îmbunătăți în mod continuu fluxurile operaționale pentru o alocare eficientă a resurselor și satisfacerea maximă a nevoilor clienților;
- Vei reprezenta compania în relațiile cu autoritățile locale;

Pachetul de beneficii curente cuprinde:
- Salariul fix;
- Bonusuri de performanță individuală;
- Bonusuri de performanță a echipei din subordine;
- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
- Programe de training în sala și on the job.

Cu o experiență de peste 20 de ani pe piața de IT&C din Romania, ARSIS s-a impus, prin seriozitate și calitatea serviciilor, ca unul dintre cei mai importanți retaileri autohtoni.
Aceasta poziție a fost confirmată și întărită încă din 2004 prin parteneriatul exclusiv cu Vodafone.
Rețeaua ARSIS s-a extins constant, în fiecare an, ajungând în 2022 la peste 180 de magazine pe teritoriul României.
Publicat 13 Mart. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Apr. 2024