Gratis

Stivuitorist - Ploiesti

Aquila Group

Candidatul Ideal

Cerinte:
- curs de operare stivuitor si atestat ISCIR ;
- cunostinte in lucrul cu scannerul
- experienta in logistica si distributie;
- domiciliul stabil in locatlitatea mentionata sau limitrof.

Descrierea jobului

• Descarcarea camioanelor cu marfa sosite la depozit
• Transferul paletilor din zona de receptie pe rafturi.
• Pregatirea comenzilor pentru livrare si verificarea acestora inainte de incarcare.
• Incarcarea comenzilor in camioane.
• Transferul paletilor din rafturi, in zona aferenta produselor infestate, si invers.

AQUILA operează în România și Republica Moldova, cu un model de afaceri integrat, cu activitate în următoarele segmente de afaceri: distribuție, logistică și transport. AQUILA vinde produse de larg consum în peste 72.000 de puncte de desfacere prin toate canalele de comerț cu amănuntul al bunurilor de larg consum, care acoperă peste 90% din piață. Portofoliul de produse integrat însumează peste 10.000 produse, cu mărci proprii precum Gradena: legume și fructe congelate; LaMasă: semipreparate congelate din carne; Yachtis: produse congelate de pește și fructe de mare; precum și mărci consacrate din diferite categorii precum: produse de îngrijire personală – Rexona, Dove; dulciuri – Kinder, Raffaello, Snickers sau Mars; cafea – Lavazza; produse de curățenie – Dero, Cif sau Coccolino; mâncare pentru animale de companie – Whiskas, Pedigree; produse igienă – Kleenex, Kotex, Zewa, Tena, Libresse; scutece copii – Huggies; legume congelate și conserve – Bonduelle; smântâna vegetală și frișcă vegetală – Gran Cucina și Hulala; pește și preparate din pește – Frosta.
Publicat 28 Febr. 2024 Reactualizat 28 Febr. 2024 Expiră 29 Mart. 2024