Gratis

Stivuitorist / Magazioner - Mogosoaia

ASP Group East SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Atestat de stivuitor si experienta de lucru pe acesta minim 1 an
Experiență în operarea Reach Truck minim 1 an
Atestat ISCIR valid
Experienta in partea de incarcare/descarcare moto - atv-uri reprezinta un avantaj.
Permis de conducere categoria A / B reprezinta avantaj

Descrierea jobului

Asigura pregatirea marfii ( picking and packing) pentru transferurile intre gestiuni, dealerii si clientii finali;
La receptia marfii in depozit, verifica documentele (NIR-urile) si semnaleaza eventualele diferente;
Efectueaza operatiuni de introducere in stoc a marfii;
Respectă normele specifice gestionării stocurilor;
Asigura optimizarea spatiul din depozit;
Raporteaza orice eroare survenita in procesul de ambalare/deteriorare a coletelor;
Utilizarea Reach Truck-ului - zilnica in activitatea de depozit.

Beneficii

Salariu motivant, tichete de masa ( valoarea individuala de 40 ron/tichet), + bonusuri de performanta;
Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;
Atmosferă de lucru plăcută, alături de o echipă dinamica;
Program de luni până vineri între 09:00 și 18:00
Locația postului este Mogosoaia - Ilfov Str Ciobanului 129 - 130 Corp F1

ASP Group East este unul dintre liderii pieței powersport din România. Portofoliul nostru cuprinde de la ATV-uri, motociclete Indian Motorcycle, snowmobile sau vehicule amfibii, până la căști, echipamente de protecție și piese de schimb, oferind peste 25 de mărci de accesorii recunoscute la nivel mondial.

ASP Group East a intrat pe piața din România în 2013. Suntem parte a concernului internațional ASP Group Distributing, unul dintre cei mai mari distribuitori din industria powersportului, cu activitate în zona Centrală și de Est a Europei.

Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024