Gratis

Specialist Servicii Clienti (Migrator)

Banca Transilvania
2 poziții

Candidatul Ideal

Iti place domeniul vanzarilor si faci asta de minimum 3 ani? Ai luat examenul de licenta si te pricepi sa te faci inteles, indiferent ca vorbim despre clienti, colegi sau doamna de la floraria din colt? Prietenii iti spun ca ai atitudine pozitiva si calitati de teamplayer adevarat?
Despre engleza nu te mai intrebam, stim ca urmaresti postarile cool de pe youtube si pinterest :).
Daca ai raspuns cu “da” la minim trei din intrebarile de mai sus, ai intrat direct pe lista noastra scurta si ti-ai marit sansele sa intri in spiritul #peopleofBT.

Descrierea jobului

Hai sa:
Cunosti produsele si serviciile noastre. Iti va face placere sa le promovezi, pentru ca raspund eficient unui complex de nevoi prezente din ce in ce mai mult in randul clientilor nostri;

Comunici cu clientii bancii (exact ce iti place tie :)) si pe baza nevoilor pe care le identifici le recomanzi produsele sau serviciile potrivite;

Procesezi operatiuni cu numerar/ fara numerar in functie de specificul tranzactiei;

Oferi sprijin clientilor pentru a se imprietenii si folosi toate canalele alternative prin care pot efectua operatiuni si interactiona cu banca.

Mai mult decât o echipă, #peopleofBT inseamna curaj, incredere si empatie. Asta spun despre noi viitorii tai colegi care ne-au votat ”Banca ” în clasamentul realizat de Angajator de Top.

Descrierea companiei

Altfel…
suntem o companie care isi doreste ca ideile sa fie valorificate, iar visele implinite, sustinand oamenii care au curajul sa faca lucrurile diferit.
Acum 30 de ani a inceput povestea BT cu o echipa formata din 13 persoane si o sucursala.

Azi, suntem Locul 1 in topul bancilor din Romania, cu peste 3 milioane de clienti si 10.000 de colegi in echipa. Am invatat de-a lungul anilor ca pentru a aduce ideile mai aproape de realitate, este esential sa ne reinventam continuu.

Misiunea noastra este sa oferim experiente pozitive oriunde si oricand.
Bankingul merge mai bine cu zamBT.

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 24 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024