Gratis

Specialist Resurse Umane @ Targul Cartii

Targul Cartii SRL

Candidatul Ideal

Ne mărim echipa! Căutăm un specialist în resurse umane, cu spirit organizatoric și care se pricepe să descopere oameni iscusiți. Dacă ești o persoană empatică, iubești interacțiunea cu cei din jurul tău și îți place să construiești și să crești o echipă, avem nevoie de tine pentru a menține „starea de bine” la Târgul Cărții. Ne-ar plăcea să fii la curent cu dinamica pieței muncii și să poți găsi soluții pentru problemele spontane.

Activitatea se va desfășura la sediul nostru din zona Faur, sector 3, București.

Vrem să faci parte din echipa noastră pentru că:
  • Ai recrutarea în sânge: știi cum să identifici, să selectezi și să oferi feedback potențialilor candidați, indiferent de postul pentru care aplică;
  • Te simți în elementul tău când ții interviurile de angajare;
  • Planificarea activităților ce țin de bunăstarea echipei este partea ta preferată;
  • Ești foarte bine organizat/ă și poți îndeplini cu succes sarcinile administrative;
  • Ai atenție distributivă și nu-ți scapă niciun detaliu;
  • Poți crea mijloace de relaționare eficiente la nivelul tuturor departamentelor;
  • Ai experiență în domeniu de cel puțin 2 ani.

Descrierea jobului

Ne bazăm pe tine că:
  • Vei identifica și vei stabili procedurile și modalitățile optime de selecție/recrutare a personalului din cadrul companiei;
  • Vei participa la interviurile de angajare și vei comunica rezultatele obținute de candidati;
  • Vei întocmi și vei administra documentația și dosarele de personal;
  • Vei planifica, organiza și gestiona activitățile de formare/evaluare pentru angajații companiei, în colaborare cu managerul de departament;
  • Vei reprezenta compania în comunicarea cu partenerii externi în domeniu;
  • Vei întocmi rapoarte de activitate;
  • Vei asigura politica de confidențialitate privind documentația.

În schimb, noi îți oferim:
  • Contract de muncă cu un salariu competitiv;
  • Mediu de lucru plăcut, bazat pe încredere, responsabilitate și autonomie;
  • Cursuri de dezvoltare, programe de instruire, team building anual etc.

Hai în echipa noastră!

Înființat în 2012, TargulCartii.ro, librărie și anticariat electronic, pune la dispoziția cititorilor cărți din variate domenii de interes, publicate de numeroase edituri prestigioase din România.

Obiectivul TargulCartii.ro este de a promova arta și știinta prin intermediul multitudinii de carți noi și vechi oferite spre vânzare - pagini de beletristică, tehnică, enciclopedii, dicționare, critică și studii, carte pentru copii și altele.
Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 12 Apr. 2024 Expiră 12 Mai 2024