Gratis

Specialist PPC cu experienta

iAgency.ro

Candidatul Ideal

Salutare!

Ești un maestru în PPC și vrei să arăți ce poti într-o echipă de top? Ai mai mult de patru ani de experiență și îți place să-ți petreci vinerile în confortul căminului tău, cu o ceașcă de cafea alături? Dacă da, atunci te căutăm pe tine!

Colegul ideal:

Experiență dovedita de cel puțin patru ani în lumea nebună a PPC-ului.
Capacitatea de a desena strategii de advertising mai strălucitoare decât un panou luminos pe Times Square.

Cunoștințe solide despre Google Ads, Facebook Ads și alte platforme, atât de bune încât să fie geloși chiar și algoritmii. Cunostinte tehnice de setup si tracking.
Talentul de a jongla cu datele și de a face magie cu analizele pentru a obține rezultate de senzație.
Abilități extraordinare de comunicare și gestionare a proiectelor.

Candidatul trebuie sa fie domiciliat in Bucuresti

Dacă te simți pregătit să-ți aduci talentul și zâmbetul la bordul nostru, trimite-ne CV-ul tău. Aici, "corporatism" este doar un cuvânt pe care îl folosim în glumă!

Cu optimism și entuziasm,
Echipa iAgency

Descrierea jobului

Realizarea campaniilor de PPC pentru toate platformele, Google Ads si Social
Implementare coduri de tracking si GA4
Auditare campanii existente ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀

iAgency este printre primele agentii de SEO din Romania, fondata in 2008. In portofoliul nostru se numara branduri importante din piata, precum Christian Tour, Melkior, Provident, Sanador, TotalSoft si altii.

Despre noi:

Suntem o echipă tânără, vibrantă și pregătită să-ți deschidă porțile spre aventura PPC-ului.
Sediul nostru central este chiar în inima orașului, lângă Piața Unirii și la o aruncătură de băț de Tribunal.
Oferim un mediu de lucru hibrid, cu patru zile în birou și vinerea relaxată acasă, pentru a-ți încărca bateriile creativității.

La noi, vei avea oportunitatea de a lucra cu clienți diversificați și provocări variate, ceea ce îți va stimula creativitatea și îți va dezvolta abilitățile într-un mod dinamic și captivant.

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024