Gratis

SPECIALIST MARKETING

AQUAVIA SRL

Candidatul Ideal

Căutăm un profesionist pasionat în marketing, care să se alăture echipei noastre de marketing și să devină AQUAVIAN.
Credem în brandul și oamenii noștri, credem în munca în echipă și comunicare și suntem întotdeauna orientați spre rezultate, hotărâți să reușim!
Dacă sunteți motivat să faceți o diferență reală, ca parte a unei echipe câștigătoare, așa cum facem noi, atunci vrem să auzim de la dvs.

Cerințe:
• Minim 3 ani experienta in agentii de Marketing sau Publicitate
• Utilizator avansat de Microsoft Office – Word, Excel, Power Point;
• Fluent în limba engleză – atât verbal cât și scris;
• Abilitatea de a prezenta și scrie texte specifice
• Experienta in derularea campaniilor de comunicare in domeniul FMCG constituie un avantaj
• Permis de conducere categoria B
• Deschis, curios, proactiv, organizat și orientat spre rezultate
• Sa poata lucra atat independent, cat si in echipa;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Realizează situații, evaluări, prezentări și raportări specifice de activitate, sub diverse forme (filme, prezentări ppt, excel, etc.)
Crearea de conținut care va capta interesul maxim al clienților
Identificarea nevoilor clienților în relație cu compania și conținut pentru a satisface aceste nevoi
Realizează texte specifice si materiale de comunicare online pentru rețelele Social Media ale companiei (Youtube, Facebook, Instagram, Linkedin)
Efectuează cercetare și documentare cu informatii necesare realizării continutului text
Efectuează cercetare și documentare cu informatii necesare realizării continutului grafic, foto, video
Analiza constantă a tendințelor de piață și a comportamentului consumatorilor pentru a identifica oportunități de creștere și inovație.
Adaugă continut text, grafic și video pe rețelele sociale aparținând companiei
Asigura implementarea activitatilor de branding pentru targuri, expozitii sau evenimente specifice, precum si proiectelor de trade marketing la nivelul punctelor de vanzare
Intocmeste diverse rapoarte si analize la cererea superiorului ierarhic
Ofera suport activ specific fiecarui canal de vanzare prin implementarea de programe de promovare pentru brandul AQUAVIA
Propune si participa la conceperea si realizarea materialelor cu caracter promotional sau publicitar
Asigura zilnic monitorizarea media pentru brandul AQUAVIA, pentru companie si produsele sale, implicandu-se activ in identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de promovare a brandului
Implementeza si realizeaza follow-up-ul pentru campaniile promotionale
Responsabil pentru toate aspectele desfăsurării eficiente a activităților de marketing, menține legătura cu partenerii externi/ furnizorii de servicii (agenții, case de producție), precum și intern, cu departamentele implicate (vânzări, producție, calitate, după caz).
Asigură implementarea activităților de marketing, urmărind încadrarea în bugetele și termenele agreate
Asigura alinierea și respectarea direcției strategiei de brand și de implementare a proiectelor de comunicare integrata de branding, alaturi de departamentele de vanzari/planificare/productie sau resurse umane, dupa caz

Beneficii:
- Program flexibil,
- Tichete de masa,
- Prime de Craciun si Paste,
- Laptop si telefon
- Evenimente corporate (iesiri cu echipa in oras),
- Work from home,
- Cursuri profesionale
- Oportunitati de dezvoltare
- Consultare permanenta cu managerul

Aquavia este esența modernă a unui stil de viață sănătos. Misiunea noastră este să oferim consumatorului acces la o apă premium, de cea mai bună calitate, oriunde și indiferent de nevoile acestuia. Suntem dedicați ideii de a deveni alegerea preferată a celor care își doresc un stil de viață sănătos sau pun preț pe sănătate, inovație și pe produse de o calitate incontestabilă. Scopul AquaVia este de a furniza o apă naturală în cea mai pură formă a ei, în același timp oferind naturii recunoștință.

Publicat 12 Apr. 2024 Reactualizat 10 Mai 2024 Expiră 12 Mai 2024