Gratis

Specialist Marketing

ION MOS SRL

Candidatul Ideal

Cunostinte in utilizarea programului SAP (reprezinta un avantaj);

Cunostinte de Microsoft Office (World, Excel, Power Point);

Persoana organizata, atentie la detalii, abilitati de comunicare si relationare, capacitate de lucru in echipa;

Descrierea jobului

​Dezvoltarea si implementarea strategiilor de marketing pentru promovarea produselor si serviciilor in conformitate cu regulamentele si politicile specifice domeniului de activitate
Coordonarea campaniilor de marketing offline si online pentru a atrage si retine clientii
Asigură actualizarea social media în conformitate cu politica interna.
Gestioneaza paginile de Social Media ale companiei, pentru brandurile din portofoliu
Analiza tendintelor din industrie pentru a identifica oportunitati de dezvoltare al business-ului
Monitorizarea performantei campaniilor si raportarea rezultatelor catre management
Gestionarea si optimizarea bugetului de marketing
Crearea si implementarea programelor de fidelizare pentru a spori retentia
Participarea la organizarea si desfasurarea evenimentelor de promovare
Dezvoltă și monitorizează toate activitățile de Marketing, Campanii de Comunicare si promovare,
Asigură aspectul corect al mărcii online (gestionarea site-ului de internet & social media).
Coordonează procedurile de PR
Coordoneaza realizarea materialelor de comunicare ale companiei (cataloage, broșuri, reclame pentru revistele de profil)

ION MOS este o companie de familie specializată în furnizarea de ingrediente pentru industria alimentară. Compania a fost înființată în 1992 în București, iar în prezent este activa în 20 de țări.

In Romania deținem trei fabrici pentru amestecuri uscate, una pentru lichide, un centru de aplicații pentru a susține activitatea de cercetare&dezvoltare, precum și un sistem logistic.
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024