Gratis

SPECIALIST MARKETING

MINERALPORT SRL

Candidatul Ideal

  • Studii superioare in domeniu - constituie un avantaj;
  • Experienta de minim 2 ani in domeniul marketing-ului online;
  • Cunostinte bune de limba engleze;
  • Dorinta de dezvoltare continua in domeniul marketing-ului;
  • Capacitate de gestionare a proiectelor in vederea atingerii obiectivelor;
  • Flexibilitate in gandire, adaptabilitate si creativitate.

Descrierea jobului

  • Gestionarea si îmbunătățirea brand-ului companiei;
  • Gestionarea si dezvoltarea website-urilor companiei;
  • Gestionarea activităților de comunicare, PR si de imagine ale companiei;
  • Asigurarea şi creşterea vizibilităţii companiei pe piaţa online
  • Conceperea mesajelor publicitare - promovare Social Media si gestionarea acestor conturi
  • Gestionarea relatiilor cu furnizorii de web development;
  • Analizarea si mediului concurential din online

Mineralport srl este o companie cu capital privat românesc, cu activitati in domeniul extractiei de agregate minerale, productia de asfalt, productia de beton, transport si constructia de drumuri. ​Sediul social al companiei este in localitatea Piatra Olt, judetul Olt, cu puncte de lucru in localitatile Piatra Olt, Bals, Craiova, Plenita, Cerna - Tulcea si Oltenita - Calarasi. Este lider pe piata extractiei de agregate minerale si fabricarea mixturilor asfaltice in regiunea Oltenia. Compania pune accent pe calitate, seriozitate, încredere si acorda o atenție deosebita nevoilor clienților si angajaților săi, deviza noastră fiind: MINERALPORT - BAZA TA DE ÎNCREDERE.

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 9 Mai 2024