Gratis

Specialist Marketing

RURIS IMPEX SRL

Candidatul Ideal

Hei tu, supererou al marketingului și al comunicării! Suntem pe punctul de a face echipe cu o minte genială pentru a cuceri lumea cu ideile noastre nebunești! Dacă ești pregătit să-ți transformi imaginația în realitate și să-ți folosești ambiția pentru a schimba jocul, atunci haide să facem istorie împreună la Ruris! Aici, nu doar că-ți vom oferi puterea, dar îți vom da și o pereche de căști de supererou și o cană magică care transformă cafeaua în idei geniale! Let's gooo!

• Minim 2 ani experienta in marketing general,
• Cunostinte generale in domeniul retelelor sociale;
• Cunostinte de limba engleza la nivel avansat (scris/ vorbit);
• Excelente abilitati de comunicare si inter-relationare in organizatie si cu parteneri;
• Capacitate organizatorica, orientare spre rezultate, atentie la detalii;
• Rezistenta la munca in conditii de stres, responsabilitate.

Descrierea jobului

  • Realizarea,implementarea și monitorizarea rezultatelor Strategiei de comunicare prin influenceri.
  • Descrierea produselor din portofoliul RURIS într-un mod atractiv și captivant.
  • Creare de continut pentru diferite comunicari de marketing
  • Coordonarea comunicarilor pentru partenerii B2B.
  • Organizarea și gestionarea concursurilor pe social media.
  • Organizarea și coordonarea evenimentelor externe
  • Coordonarea și implementarea campaniilor de marketing local
  • Implementarea Strategiei de CSR
  • Gestionarea relatiei cu partenerii externi cu scopul implementarii Strategiei de Marketing si Comunicare
  • Monitorizarea respectării planogramelor în magazinele proprii și în cele partenere.

RURIS este o companie cu capital 100% românesc, care investește în activități de cercetare-dezvoltare și producție de motoutilaje agricole. Scopul nostru este acela de a crea produse fiabile, care să vină în sprijinul celor care doresc să lucreze mai ușor și mai eficient.

În cei peste 30 de ani de când este pe piață, compania RURIS s-a dezvoltat constant și a ajuns unul dintre jucătorii importanți de pe piață, cu o rețea la nivel național. La ora actuală, portofoliul nostru numără peste 400 de produse, acestea fiind prezente în 300 de puncte de vânzare din întreaga țară si de 2 ani si peste hotare, in peste 10 tari.
Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024