Gratis

Specialist Aprovizionare - Constanta

TRITON SRL

Candidatul Ideal

Specialist Aprovizionare

Căutăm Responsabil Aprovizionare, o persoană dinamică și eficientă, care să cunoască și să aplice în cadrul activității în companie procedurile specifice aprovizionării. Vei lucra îndeaproape cu o echipă de colegi implicați în procesul de aprovizionare de scule, utilaje, accesorii, unelte și piese de schimb pentru acestea.

Cerințe și abilități:
  • studii medii/superioare;
  • cunoștințe tehnice elementare (constituie avantaj);
  • înțelegerea termenilor tehnici;
  • cunoștințe solide privind utilizarea PC-ului (Microsoft Office, motoare de căutare);
  • abilități de comunicare și relaționare;
  • atenție la detalii;
  • domiciliul în Constanța sau împrejurimi.

Descrierea jobului

Atribuțiile postului:
  • determinarea corectă a specificațiilor bunurilor care vor fi achiziționate;
  • efectuarea și urmărirea comenzilor de mărfuri;
  • urmărirea întregului ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄proces de aprovizionare până la intrarea mărfurilor în depozitul companiei;
  • înregistrarea mărfurilor achiziționate în gestiunea internă;
  • gestionarea stocului de piese de schimb.

Vei primi:
  • Salariu net la nivelul contractului individual de munca semnat;
  • programe de training;
  • sediu modern cu echipament de lucru ergonomic;
  • prime de sărbători;
  • posibilitatea de a avansa în cadrul companiei;
  • produse comercializate de companie la preturi speciale.

Noi suntem Triton – Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă de profesioniști care nu oferă doar produse și servicii, ci soluții complete, așteptăm să ne treci pragul și să ne cunoaștem mai bine!

Vino să ne cunoști și să devenim împreună și mai buni!

Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 13 Iun. 2024