Gratis

Specialist achiziții

PRO CARDIA SRL

Candidatul Ideal

Cunoștințe de limba engleză, maghiară, română
Gândire orientată spre soluții, abilități de rezolvare a problemelor
Capacitate de a gestiona procese
Bune abilități de comunicare
Capacitate de a lucra în echipă, abilități organizatorice, acuratețe

Descrierea jobului

Descrierea postului:
Urmărirea și actualizarea bazei de date, a stocului şi vânzărilor
Colaborarea cu departamentul de vânzări
Comandarea mărfurilor necesare și menținerea legăturii cu partenerii în acest scop
Urmărirea și livrarea mărfurilor pregătite la producător, vămuire dacă este cazul
Gestionarea întregului proces de transport
Preluarea bunurilor

S.C. Procardia S.R.L. şi-a început activitatea în 1992 prin departamentul de Aparatură Medicală, având ca obiect de activitate dotarea unităţilor medicale cu aparatură medicală prin importul, desfacerea, întreţinerea şi reparaţia aparaturii medicale în România. În momentul de faţă. compania noastră are peste 20 specialişti cu experienţă în domeniul medical. Sediul central se afla la Tg-Mures.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024