Gratis

Specialist achizitii

Dental Premier

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana orientata catre detalii, cu bune abilitati de negociere si interes catre domeniul achizitiilor, te asteptam in echipa noastra.

Profilul tau:
Absolvent de studii superioare;
Minimum 2 ani experienta pe un post similar;
Cunostinte de operare MS Office (Word, Excel) la nivel mediu;
Aptitudini de planificare, organizare;
Bune abilitati de comunicare;
Atentie la detalii, capacitate de analiza, sinteza si decizie rapida;
Experienta in utilizarea unui soft de gestiune si utilizarea bazelor de date cu un numar mare de produse;
Cunoasterea limbii engleze – B2.

Descrierea jobului

Intocmeste comparatii de pret si produse ale furnizorilor din portofoliu cu oferte ale acestora speciale si oferte ale altor furnizori si propune colaborarea cea mai avantajoasa pentru companie;
Identifica noi furnizori si oferte;
Intocmeste rapoarte periodice privind activitatea principalilor competitori;
Intocmeste rapoarte cu privire la preturile negociate, comenzile/ frecventa acestora/ cantitati comandate etc.;
Introduce comenzile si facturile de achizitie in sistemul intern, verifica balantele de stocuri;
Analizeaza contractele de furnizare produse si servicii;
Analizeaza si raporteaza situatia produselor si serviciilor din portofoliu (stocuri si consumuri);
Gestioneaza relatia cu furnizorii de produse si servicii din portofoliu;
Intocmeste propuneri de comenzi catre furnizori in functie de consumuri si cerere;
Mentine legatura cu departamentul de contabilitate pentru verificarile de sold si tranzactii/furnizor;
Efectueaza si distribuie comenzile catre cabinete;

DENTAL PREMIER este clinica stomatologica in care tehnologia intalneste profesionalismul si performanta. Situata in centrul Bucurestiului, pe strada Maria Rosetti, clinica Dental Premier ofera servicii stomatologice specializate in: chirurgie si implantologie dentara, estetica dentara, protetica digitala, endodontie la microscop, parodontologie, ortodontie si radiologie.

Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024