Gratis

Sous Chef la Beraria H

Beraria H

Candidatul Ideal

• Profesionist, motivat si zambitor
• Amabil, perseverent si orientat spre rezultate
• Plin de energie, onest si modest
• Pasionat si cu spirit de echipa
• Prietenos, harnic, optimist si educat
• Este necesara experienta pe un post similar, de minim 5 ani!

Keywords: sous chef, bucatar chef, sef bucatar, ajutor bucatar, bucatar, shift chef, lucrator bucatarie, personal restaurant, personal bucatarie, chef, cook, bucatarie, manager restaurant, sef sala, sef de sala, sef restaurant, sef de restaurant, personal restaurant, personal pub, personal club, personal hotel, sef de tura.

Descrierea jobului

  • Poseda cunostinte teoretice solide si abilitati practice in producţia culinară și procesarea preparatelor;
  • Se asigura de respectarea standardelor restaurantului in pregatirea si preparea retetelor, prezentarea si gustul acestora.
  • Coordoneaza si supravegheaza activitatile zilnice din bucatarie, asigurandu-se ca standardele de pregatire si prezentare a produselor alimentare sunt respectate.
  • Stabileste cu exactitate necesarul de materii prime si auxiliare pentru o anumita perioada.
  • Verifica si se asigura ca sunt respectate normele sanitar-veterinare in vigoare si igienico sanitare specifice (HACCP), privind conditiile de pastrare si depozitare, a produselor preparate si nepreparate.
  • Coordoneaza si raspunde de instruirea echipei – din subordine;
  • Monitorizeaza in permanenta evolutia echipei, identifica, planifica, deleaga responsabilitati specifice situatiei;
  • Conduce cu integritate urmarind interesele companiei;

Ce oferim:
  • Mediu de lucru placut si dinamic, alaturi de o echipa tanara si plina de chef de viata
  • Un loc de munca stabil si sigur
  • Program de 8 ore/zi - 5 zile/saptamana
  • Salariu atractiv
  • Transport asigurat
  • Bonusuri lunare

Cu o terasa superba situata pe malul lacului Herastrau si zone de bar, restaurant si pub in interior, Beraria H, cea mai mare berarie din sud-estul Europei, gazduieste de la seri linistite la cele mai tari evenimente ale artistilor romani si internationali.

Publicat 12 Mart. 2024 Reactualizat 9 Apr. 2024 Expiră 11 Apr. 2024