Gratis

Sofer transport public Olanda

SBA Flex Uitzendgroep
4 poziții

Candidatul Ideal

1. Detine un permis de conducere valabil pentru categoria D
2. Poseda CPI-CPC actualizat pentru transportul de persoane
3. Are experienta relevanta ca sofer transport persoane
4. Nu este inscris in cazierul judiciar
5. Cunoaste limba engleza cel putin la nivel conversational
6. Este dispus sa lucreze in programul 07:00 – 11:00 si 14:00 – 18:00

Descrierea jobului

Se lucreaza in cadrul unei companii olandeze de transport public. Se asigura transportul de persoane în conditii de siguranta si ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄confort, cu respectarea graficelor de circulatie si a programului de lucru planificat, in conformitate cu pregatirea individuala, regulamentul companiei si instructiunile primite in primele zile de activitate (inclusiv pentru folosirea sistemului de navigatie).
Activitatea se desfasoara in ture fixe, pe diferite rute avand acelasi punct de plecare. Se lucreaza, in general, 32 de ore pe saptamana, organizate in ture in intervalul 07:00 – 11:00 si 14:00 – 18:00.

Se ofera:
  • Salariul orar brut 16,31 € + spor zilnic de 20,39 € pentru lucru in program intrerupt + sporuri pentru lucru in ture si in zile de weekend/sarbatoare
  • Posibilitatea efectuarii de ore suplimentare
  • Contract de munca olandez
  • Plata saptamanala a salariului (intr-un cont bancar)
  • Zile de concediu platite si alocatie de vacanta (aprox. 20% din venitul realizat in orele platite 100%)
  • Suport administrativ si de resurse umane pe toata perioada contractului de munca
  • Cazare in apropierea locului de munca

SBA Flex este o agentie olandeza de munca temporara care ofera locuri de munca pentru aproximativ 750 de persoane din afara Tarilor de Jos. Pe langa job, oferim angajatilor si un spatiu de cazare si transport la locul de munca atunci cand este necesar.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024