Gratis

Sofer/Livrator marfa

DIONIS PRESTCOM SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana prezentabila si serioasa pentru livrari marfa preponderent in Bucuresti, dar si in tara. Livrarea se face cu autoutilitara 3,5 T, incarcarea se face din depozitul nostru din Chiajna (langa Carrefour Militari/Mobexpert).

Descrierea jobului

Descriere activitate:
- livrare marfuri la clienti, pe baza documentelor insotitoare, in functie de orarul stabilit;
- pregatire si incarcare/descarcare ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈marfa.

Beneficii extra-salariu:
- telefon de serviciu
- masina ramane peste noapte la sofer

Dionis Hygiene & Cleaning Solutions este o companie care ofera solutii si produse pentru igiena si curatenie clientilor profesionali. Mai mult decat o firma de distributie, oferim consultanta in alegerea celor mai bune solutii, in functie de specificul fiecarei activitati. Suntem pregatiti cu o gama completa de produse adaptata pietei de curatenie profesionala, pentru fiecare segment in parte: HoReCa, prestatori de servicii de curatenie, industrie, institutional, retail si sanatate.

Membrii ai grupului international INPACS, am preluat conceptul de One-Stop-Shop-Solution-Provider si anume acela de a furniza o gama de produse, adaptata nevoilor fiecarui client. Avantajul este de a oferi o selectie de produse de calitate, de la furnizori de renume, adaugand valoare prin experienta noastra in domeniul curatenei profesionale, toate ducand la optimizarea costurilor clientului.

Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 14 Mai 2024