Gratis

Sofer Distributie - zona centrala DOMO.ro

DOMO.ro
3 poziții

Candidatul Ideal

Pentru ca suntem o echipa tanara, dinamica si in extindere, ne cautam noi colegi care sa ocupe pozitia de Curier-Sofer.
Iti asteptam aplicatia daca:
- Ai permis de minim 2 ani;
- Nu ai cazier (auto si judiciar);
- Esti un bun cunoscator al Bucurestiului.
- Ai un loc de parcare unde sa lasi masina ( Renault Trafic ) peste noapte

Descrierea jobului

- Aprovizionarea firmei cu marfa;
- Program de luni pana vineri
- Zona Apaca/ Afi Cotroceni Sector 6

Beneficii
- salariu 2500 + bonus pe volum marfa ridicata si km parcursi
- contract de munca;
- masina de serviciu;
- asigurare medicala la MedLife;
- achizitii de produse la pret de furnizor dupa 3 luni;
- acordarea de concediu in limitele prevazute de lege si zile libere de sarbatorile legale.

Poti trimite cv-ul si la hr@domo.ro

DOMO.ro este unul dintre cele mai mari magazine online cu capital integral romanesc care activeaza pe piata electro-IT din Romania.

Adresa de e-mail: hr@domo.ro

Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 1 Mai 2024