Gratis

SOFER CAT C - spre calificare AUTOMACARAGIU

D & D TEAM GROUP SRL

Candidatul Ideal

D&D Group angajează personal in vederea calificari ca operator de macara ( Automacaragiu )

Societate susține instruirea și scolarizarea in vederea obținerii autorizației ISCIR cat și a permisului de conducere cat C.

Pentru a beneficia de cursuirle de instruire si calificare cei interesați trebuie sa aibă vârsta cuprinsă între minim 21 ani-40 ani sa fie apt medical cu aptitudini pentru activitatea specifica meseriei de macaragiu.

Descrierea jobului

Pentru persoanele interesate din alte zone din tara se ofera cazare.

Detalii suplimentare le telefon - Dan Ciorogari 0722325613

D&D o companie prezenta pe piata din 2006, specializată în proiectarea și execuția de rețele electrice de joasă și medie tensiune, precum și închirierea utilajelor de construcții.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024