Gratis

Social Media Specialist

MarelePescar.ro

Candidatul Ideal

-Studii superioare in domeniul Marketing, Comunicare sau similar
-Experienta anterioara de cel putin 2 ani intr-un rol similar
-Cunostinte de utilizare Facebook, Instagram, YouTube, TikTok
-Excelente competente de planificare, creare si implementare a strategiilor de marketing
-Persoana atenta la detalii
-Creativitate si capacitate de organizare;

Descrierea jobului

-Analizeaza trendurile de pe piata
-Planifica si realizeaza campaniile de social media marketing
-Realizeaza planul de comunicare si realizează postari
︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄-Analizează angajamentul/fidelizarea urmaritorilor
-Analizeaza datele campaniilor
-Analizeaza datele colectate privind comportamentul concurentei

Oferim
pachet salarial atractiv;
tichete de masa;
contract pe perioada nedeterminata;
loc de munca stabil.

Activitatea se va desfasura in Popesti Leordeni - se va asigura transport pana la locatie.

Program: Luni - Vineri: 09:30 - 18:30 (include 3 pauze si pauza de masa);

Negociere la 6 luni in functie de evolutie si performante.

Descrierea companiei

MarelePescar este liderul pietei de pescuit din Romania.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 15 Iun. 2024