Gratis

SENIOR PPC SPECIALIST

PREMIUM STAFF SERVICES SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Specialist PPC talentat și motivat pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de marketingul online și de optimizarea campaniilor PPC, acesta este momentul potrivit pentru a-ți construi o carieră de succes alături de noi.
Cerințele noastre pentru acest rol sunt:
• Experiență anterioară de lucru în gestionarea campaniilor PPC și a platformelor publicitare relevante;
• Cunoștințe solide în domeniul marketingului digital și înțelegerea principiilor PPC;
• Capacitatea de a realiza analize și de a interpreta date pentru a lua decizii informate;
• Abilități excelente de comunicare verbală și scrisă;
• Atent la detalii și orientat către rezultate.

Descrierea jobului

Responsabilitățile tale vor include:
• Planificarea, implementarea și monitorizarea campaniilor PPC pe diverse platforme publicitare (Google Ads, Facebook Ads, etc.);
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈• Cercetarea de cuvinte cheie și identificarea oportunităților pentru optimizarea campaniilor;
Crearea și editarea anunțurilor relevante și captivante;
• Analiza datelor și generarea de rapoarte periodice pentru a evalua performanța campaniilor PPC;
• Raportarea bazată pe performanța campaniilor implementate, oferind o analiză detaliată și recomandări pentru îmbunătățirea rezultatelor.
• Identificarea și implementarea strategiilor de optimizare continuă a campaniilor pentru a maximiza rezultatele.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă dinamică, să ai posibilitatea de a-ți dezvolta abilitățile în marketingul digital și de a contribui la succesul clienților noștri, te invităm să aplici pentru postul de Specialist PPC.

Oferta noastră include un pachet salarial atractiv, training-uri, beneficii suplimentare și oportunități excelente de dezvoltare profesională.

Descrierea companiei

OMNIFLUX - Agentie marketing online
Suntem o agentie de marketing online ce asigura solutii complete de promovare multichannel in mediul online construind strategii de promovare care sa permita cat mai multe conversii la un cost cat mai mic.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024