Gratis

Sef santier - inginer cfdp

DRUM INSERV SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Studii superioare tehnice, profil constructii ;
- Experienta minima in coordonarea de proiecte de constructii;
- Capacitate de analiza si sinteza
- Persoana dinamica, flexibila, activa, responsabila, foarte bine organizata, orientata catre obtinerea de rezultate
- Foarte bune cunostinte tehnice in domeniul constructiilor civile, drumuri si poduri;
- Seriozitare, loialitate, lucru in echipa;
- Permis de conducere Categoria B

Descrierea jobului

- urmarire executie dupa proiectul de lucrari;
- sa organizeze si sa programeze lucrarile din santier;
- sa urmareasca si ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄sa verifice lucrarile efectuate de subcontractori;
- sa gestioneze activitatea cu firmele colaboratoare;

DRUM INSERV SRL are în portofoliu numeroase proiecte de infrastructură rutieră și edilitară realizate în județul Sălaj, dar și în județele limitrofe. Dezvoltarea vine prin muncă în echipă și prin fixarea unor obiective importante.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024