Gratis

Sef laborator / Inginer laborator in constructii

STRABAG SRL

Candidatul Ideal

- absolvent facultate tehnica (CFDP, CCIA, Hidrotehnica, imbunatatiri funciare)
- constituie avantaj experienta anterioara in activitatea de laborator
- disponibilitatea dе a se deplasa in interes dе serviciu
- cunoasterea la nivel avansat a limbii engleze
- cunoasterea la nivel avansat a pachetului MS-Office
- posesor/oare permis categoria B fara evenimente

Descrierea jobului

  • Coordonеazа аctivitаtеa laboratorului din punct de vedеrе tehnic si organizаtoric;
  • Verifica procеdurile si instructiunile de lucru pentru efеctuarеа incercаrilor si utilizаreа aparaturii ;
  • Realizeaza instruirea personalului avut in subordine in legatura cu utilizarea echipamentelor;
  • Asigura efectuarea incercarilor de laborator in conformitate cu cerintele caietelor de sarcini si ale planurilor de control ale calitatii aplicabile;
  • Efectueaza determinari de laborator atunci cand este cazul;
  • Asigura elaborarea, transmiterea si revizuirea documentelor sistemului de management al calitatii in conformitate cu SR EN ISO/CEI 17025:2017 in vigoare;

Descrierea companiei

STRABAG
WORK ON PROGRESS

STRABAG SE is a European-based technology group for construction services, a leader in innovation and financial strength. Its services span all areas of the construction industry and cover the entire construction value chain – from design to planning, from construction to property and facility services, from operation all the way to demolition. STRABAG creates added value for its clients by its specialized entities integrating the most diverse services and assuming responsibility for them.
Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024