Gratis

SEF DEPOZIT - GESTIONAR

MIKETI LUX

Candidatul Ideal

- Responsabilitate, Profesionalism, Autonomie, Initiativa;
- Dorinta si capacitatea de a invata rapid informatii;
- Atitudine pozitiva, spirit de echipa;
- Dorinta de angajament pe termen lung;
- Atentie la detalii;
- Dorinta de a face lucrurile calitativ si organizatoric si de a prelua initiativa;
- Preferabil 5 ani experineta si care a lucrat in productie (ambalare).

Descrierea jobului

- Gestionează circuitul documentelor de desfacere (avize, declaratii si CMR-uri).
- Gestionare intrari-iesiri paleti.
- Preia, analizeaza, prelucreaza si introduce ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈datele specifice in bazele de date si sistemele electronice aferente pozitiei (etichete paleti/bax-uri; etc).
- Evidenta stoc.
- Responsabil de asigurarea necesarului de stoc stabilit sau solicitat.
- Gestiunea stocului si urmarirea istoricul evolutiei consumului de diverse materiale in vederea imbunatatirii procesului de aprovizionare.
- Urmarirea obtinerii celor mai bune conditii de colaborare si lansarea comenzilor.
- Asigurarea aprovizionarii de materie prima pentru livrarea la timp a produselor societatii.
- Monitorizarea stocurilor.

Miketi Lux SRL înființată în anul 2012 este o societate ce are că principal obiect de activitate colectarea, ambalarea și distribuția ouălor de consum, ouălor praf și lichid, ouălor de prepeliță și distribuția de suc, având o vasta experiență pe piață din România și numeroase colaborări reușite cu retaileri din țară.
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 5 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024