Gratis

SEF DEPARTAMENT CALITATE

CON-A OPERATIONS

Candidatul Ideal

  • absolvent studii superioare Facultatea de Construcții profil CCIA;
  • experiență de peste 20 de ani în CCIA – execuție în șantiere, management sau proiectare;
  • RTE și / sau diriginte de șantier;
  • disponibil pentru activitate la sediul din Sibiu (cu relocare, dacă e cazul).

Descrierea jobului

  • activitatea se va desfășura la sediul din Sibiu, în cadrul departamentului de Calitate;
  • presupune organizarea și urmărirea procesului de asigurare a calității conform prevederilor legale și standardelor interne.
Beneficii:
  • pachet salarial de excepție;
  • mașină de serviciu, telefon, laptop;
  • posibilitatea integrării într-o echipă redutabilă, caracterizată prin performanță și succese dovedite;
  • posibilitatea de a fi în permanență la curent cu ultimele noutăți în domeniu;
  • reduceri la servicii medicale, asigurări medicale;
  • reduceri la achizițiile de produse și servicii de la comercianții parteneri;
  • 7Card, Bookster;
  • parteneriat bancar.
Contact: cariere@cona.ro
tel. +40 (725) 346 024

CON-A este o firmă românească cu capital integral privat, fondată în anul 1990. În prezent CON-A este compania-mamă a unui grup de firme cu peste 1.000 de angajați și un portofoliu de lucrări de peste un miliard de euro. Principalele servicii oferite sunt: antreprenoriat general pentru construcții civile și industriale, proiectare, execuție, instalații electrice și mecanice, furnizare de materiale și structuri pentru construcții. CON-A este cel mai experimentat constructor român pe segmentul proiectelor industriale, cu peste 110 fabrici construite de-a lungul celor 33 de ani de experiență pe piață.

Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 4 Mai 2024 Expiră 4 Mai 2024