Gratis

SECRETARA FRONT OFFICE

SC RADOX SRL

Candidatul Ideal

Cautăm o persoană motivată şi entuziastă, capabilă să asimileze rapid informații și să comunice eficient.
• Studii superioare finalizate.
• Cunoştinţe avansate de operare pachet Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook etc.).
• Limbi străine: limba engleza, iar cunoasterea limbii italiene este un avantaj.
​Alătură-te echipei RADOX! Aplică acum!

Descrierea jobului

Responsabilități:

• Gestionarea apelurilor telefonice interne şi externe, a e-mailurilor și a corespondenţei.

• Preluarea vizitatorilor într-un mod agreabil şi profesionist atunci când aceştia intră în showroom.

• Redirecţionarea clienților către colegii potriviţi din echipa de vânzări sau tehnic.

Cu o experiență de 30 de ani în distribuția nationala a echipamentelor HVAC (incalzire-climatizare-ventilatie), RADOX este astăzi un nume de referință în această piață dinamică. În plus, îsuntem cel mai mare producător român de radiatoare de baie și de design, având în proprietate propriile noastre fabrici moderne și eficiente, una localizată în București și cealaltă în Câmpulung Muscel.

Mai multe detalii, regasiti pe pagina noastra www.radox.ro!

Publicat 7 Mart. 2024 Reactualizat 7 Mart. 2024 Expiră 6 Apr. 2024