Gratis

Secretara/Asistent manager

MAKSAN TECHNO GRUP SRL

Candidatul Ideal

- Abilitati foarte bune de comunicare si relationare
- Atitudine pozitiva cu spirit de initiativa si atentie la detalii
- Bune abilitati de planificare, organizare si gestionarea a situatiilor
- Cunostinte operare PC: pachetul Office (Word, Excel)
- Cunostinte minime de limba engleza
- Persoana dinamica
- Rezistenta la situatii de stres

Descrierea jobului

- Indeplinirea activitatilor zilnice de secretariat
- Preia si directioneaza apelurile telefonice
- Distribuie corespondenta primita catre persoanele / departamentele carora le-a fost adresata
- Preia, sorteaza, inregistreaza, indosariaza si arhiveaza corespondenta primita
- Copiaza / redacteaza / tehnoredacteaza diferite materiale
- Asigurarea activitatilor de protocol
- Atributii administrative/secretariat
- Salariu atractiv

Compania nostra este internationala si profeseaza in domeniul comercial.
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 11 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024