Gratis

SECRETAR ADMINISTRATIV

MENATWORK SOLUTIONS

Candidatul Ideal

Noi credem ca munca noastra ne reprezinta si de aceea o tratam cu responsabilitate si cu respect.
Tu vino cu entuziasmul unui nou inceput si cu o minima experiența in domeniu, iar echipa iti va oferi tot sprijinul pentru a avea o colaborare placuta si de lunga durata.

Ne-ar placea sa ai:
  • Studii medii/superioare;
  • Experienta anterioara intr-o pozitie similara
  • Competente solide in utilizarea computerului si a pachetului MS Office (Word - foarte bine, Excel - mediu);
  • Abilitati excelente de comunicare verbala si scrisa
  • Abilitati solide de gestionare a timpului si prioritizare a sarcinilor
  • Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si prioritizare a sarcinilor
  • Atentie la detalii si capacitatea de a lucra intr-un mediu dinamic

Descrierea jobului

Ce vei face:

a) activitati specifice de secretariat:
  • activitati de protocol şi relaţii cu publicul: primirea vizitatorilor şi ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈a partenerilor de afaceri;
  • asiguri functia de filtru si legatura pentru solicitarile de contacte directe cu conducerea si departamentele societatii;
  • afisezi informatiile relevante din newsletter-ul MENATWORK
  • gestionezi materialele tipizate personalizate destinate consumului pentru birouri
  • prelucrezi informatii si clasezi documente in registrul electronic;
  • primesti, inregistrezi si distribui corespondenta prin posta/curier/e-mail.
b) activitati administrative
  • gestionezi materialele de curatenie, birotica si papetarie (necesar/comanda/receptionare/distribuire);
  • gestionezi produsele de protocol (necesar/comanda/receptionare/distribuire);
  • coordonezi activitatea de curatenie realizata de ingrijitorii cladirilor;
  • monitorizezi si evaluezi calitatea serviciilor executate de ingrijitori;
  • intocmesti pontajul pentru departament administrativ;

Ce iti oferim:
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Salariu fix + bonuri de masa
  • Programe si cursuri pentru dezvoltarea profesionala si personala
  • Abonament servicii medicale
  • Abonament Bookster
  • Mediu de lucru modern, dinamic, profesionist.
  • Stabilitate intr-o companie cu 30 de ani vechime in piata
Activitatea se desfasoara exclusiv in format fizic la sediul societatii: Sos de Centura nr. 103,
Popesti Leordeni, jud. Ilfov.
Se asigura transport de la Piata Sudului.

Descrierea companiei

Te așteptam sa explorezi lumea Menatwork!
30 de ani de activitate ne-au invatat multe lucruri: responsabilitate, performanta si, mai presus de orice, faptul ca aceste valori au sens doar daca sunt puse in slujba oamenilor: angajati, clienti, furnizori. Pe o piata foarte competitiva, MENATWORK este unul din cei mai importanti producatori si furnizori de materiale pentru constructii, produse pentru amenajari si finisaje de interior si exterior.
MENATWORK este prezent în Romania prin 4 filiale teritoriale comerciale in: BUCURESTI, CLUJ-NAPOCA, CONSTANTA, CRAIOVA, cu o echipa puternica si unita, fiecare membru al sau avand o pozitie bine definita in angrenajul de business.
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 1 Iun. 2024 Expiră 7 Iun. 2024