Gratis

Sales Advisor - Vodafone Franchise Store Bucuresti Grivita

Tech Arsenal S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

E job-ul potrivit pentru tine dacă:

Ești interesat de domeniul vânzărilor? Sau vrei să-ți construiești o carieră în acest domeniu? Ai o energie pozitivă și simți că ai bune abilități de comunicare?
Vrei să te dezvolți în cadrul unei companii multinaționale de elită?
Te pasionează tehnologia?

Ai răspuns afirmativ acestor întrebări? Atunci locul tău este alături de noi!

În Vodafone, căutăm să oferim cea mai bună experiență clienților noștri. Ne plac proiectele smart, muncim, învățăm și evoluăm împreună.

Descrierea jobului

Activitatile in care te vei implica:

Interacționezi direct cu clienții;
Promovezi produsele, ofertele și serviciile Vodafone;
Oferi suport în rezolvarea solicitărilor;
Contribui alături de colegi la targetul de vânzări al magazinului.

Cu noi poți să fii tu însuți, să te dezvolți și să faci o diferență reală.

Ce iti oferim?
Pachet salarial competitiv (fix & variabil);
Bonus de performanță lunar, care să reflecte succesul obținut;
Abonament medical la o clinică privata de top;
Acces la evenimente interne de wellbeing & recognition;
Participarea la programe de dezvoltare și proiecte provocatoare din zona de sales;

Descrierea companiei

Franciza Vodafone Romania SA

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Apr. 2024 Expiră 23 Mai 2024