Gratis

Responsabil SSM/PSI

BGS Grup

Candidatul Ideal

BGS Grup este în căutarea unui Responsabil SSM și PSI dedicat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre din Bucuresti. Punem mare pret pe siguranța și sănătatea angajaților noștri, oferind un mediu de lucru sigur și sănătos si avem nevoie de o persoana care sa aiba aceeasi viziune ca noi si sa ne ajute sa implementam regulile, procedurile si procesele specifice.

Ce ne dorim:
  • Studii superioare in domeniu sau cursuri de specialitate;
  • Experienta relevanta in domeniul SSM si PSI.
  • Cunostinte solide despre legislatia in vigoare in domeniul sanatatii si securitatii in munca.
  • Initiativa si orientarea catre eficientizarea proceselor si imbunatatire continua
  • Curiozitate, pasiune pentru SSM/PSI

Descrierea jobului

Responsabilitati:
  • Elaborarea si implementarea masurilor de prevenire si protecțte in conformitate cu legislațta in vigoare in domeniul SSM și PSI.
  • Monitorizarea si evaluarea riscurilor pentru sanatatea si securitatea angajaților.
  • Organizarea instruirilor periodice pentru angajati privind siguranta si sanatatea in munca.
  • Asigurarea respectarii standardelor si procedurilor interne si externe in domeniul SSM si PSI.
  • Colaborarea cu autoritatile competente si alte parti interesate in domeniul sanatatii si securitatii in munca.
Ce oferim:
  • Contract de munta pe durata nedeterminata.
  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și prietenos.

BGS Grup este lider pe piata din Romania in domeniul securitatii private, specializat in furnizarea de servicii de paza si proectie, incluzand paza umana, monitorizare video, alarme si sisteme de securitate, consultanta in domeniul securitatii si multe altele.

Suntem cunoscuti pentru profesionalismul si fiabilitatea serviciilor noastre, avand o echipa bine pregatita si folosind tehnologii moderne pentru a asigura protectia clientilor nostri.

In calitate de angajator, ne evidentiem prin angajamentului nostru fata de bunastarea si dezvoltarea personala si profesionala a echipei. Cu o cultura organizationala orientata catre oameni si valori precum integritatea si profesionalismul, BGS ofera un mediu de lucru stimulant si sustinator angajatilor. Promovam o cultura a recunoasterii si aprecierii, incurajand contributia individuala si colaborarea in echipa.
Publicat 10 Mai 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 9 Iun. 2024