Gratis

Responsabil Receptie Marfa

ZINCHERIA SA

Candidatul Ideal

  • reprezinta avantaj carnet de conducere cat. B
  • cunostinte de utilizare a pachetului Microsoft Office (outlook, excel);
  • disponibilitatea de a lucra 8 ore, de la 8:00 la 17:00, cu o pauza de masa de la 12:00 la 13:00;
  • studii medii necesare (diploma de Bacalaureat),
  • persoana proactiva, cu simt de raspundere si implicare.

Descrierea jobului

  • vei receptiona fizic si informatic, cantitativ si calitativ, marfa primita de la furnizori/ clienti;
  • vei verifica actele care insotesc ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄marfa;
  • vei genera facturi automat din sistem, pe baza avizelor;
  • vei realiza cântăriri cu ajutorul calculatorului;
  • vei mentine relatia cu furnizori. clienti si colegi.

Beneficii:
  • tichete de masa;
  • salariu fix.

Bordignon Group lucrează cu succes în sectorul: zincare termică. Companiile care compun grupul sunt: Zincheria Valbrenta, Zincheria Seca, Zincheria S.A. și DMW Logistic care utilizează tehnologii din ce în ce mai actualizate și consideră colaborarea simultană cu clienții - fundamentală pentru calitatea și durata produsului final.

Bordignon Group oferă orice tip de serviciu asociat cu zincarea termică: logistică integrată / transporturi excepționale / servicii de grupaj / packing list personalizat / încărcări în containere / orice tip de ambalare dorit.

Ne unește determinarea, entuziasmul și o filozofie a companiei bazată pe principii solide și înrădăcinate. De când Giuseppe Bordignon, după experiența dobândită în sectorul confecțiilor metalice medii și grele a început producția, au trecut mai bine de cinci decenii.

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024