Gratis

Responsabil GDPR (Responsabil cu Protectia Datelor)

SC RED SEVENS SRL

Candidatul Ideal

Suntem în căutarea unui Responsabil GDPR pentru a se alătura echipei Red Sevens!

Cerințe:
Experiență anterioară în domeniul protecției datelor cu caracter personal constituie avantaj, de preferat într-un rol similar de Responsabil GDPR;
Cunoștințe solide despre reglementările GDPR și alte legi privind protecția datelor;
Abilități de comunicare și prezentare;
Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a gestiona sarcini multiple;
Diplomă în domeniul juridic sau domenii relevante constituie avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
Monitorizarea și asigurarea conformității cu regulamentele privind protecția datelor cu caracter personal, inclusiv GDPR;
Dezvoltarea și implementarea politicilor și procedurilor interne pentru protecția datelor;
Asigurarea că toate procesele și practicile organizației sunt conforme cu cerințele GDPR și că sunt luate măsuri adecvate pentru protecția datelor cu caracter personal;
Furnizarea de consiliere și formare a colegilor cu privire la protecția datelor cu caracter personal;
Colaborarea cu departamentele interne pentru a asigura respectarea standardelor de securitate a datelor.

Beneficii oferite:
Pachet salarial motivant, cu posibilitate de creștere în urma evaluărilor periodice;
Tichete de masa;
Abonament cu servicii medicale gratuite;
Mediu de lucru plăcut și dinamic.

Așteptăm cu interes să vă alăturați echipei noastre și să contribuiți la succesul nostru comun!

Descrierea companiei

Companie de renume in domeniul jocurilor de noroc.

Fima de renume in domneiul jocurilor de noroc.

Cu peste 300 de angajti .

Puncte de lucru in judetele: Bacau, Bucuresti, Oradea, Cluj, Timisoara, Iasi.

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024