Gratis

Reprezentant vanzari

VIADAN SRL

Candidatul Ideal

Reprezentant vanzari in Suceava, Timisoara, Sibiu si Brasov
* Experienta in vanzari minim 2 ani (avantaj cunoasterea domeniului)
* Studii superioare (avantaj, absolvent USAMV, Chimie)
* Bune abilitati de comunicare si negociere
* Seriozitate si punctualitate
* Bune abilitati de organizare si punctualitate
* Permis categoria B

Descrierea jobului

* Promovarea si vanzarea produselor Viadan
* Intretinerea si dezvoltarea portofoliului de clienti
* Vizite conform rutelor si progamului zilnic
︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂* Realizarea obiectivelor specifice

Se ofera:
* Salariu fix+ tichete de masa
* Bonusuri de perfomanta lunare
* Telefon,tableta
* Masina de serviciu

Viadan este o societate infiintata in anul 2004 avand ca activitate domeniul distributiei ingredientelor destinate brutariilor, patiseriilor, cofetariilor si gelateriilor.
Inca de la inceput ne-am dorit realizarea unor obiective clare care sa ne transforme intr-o firma de referinta in domeniu.
Misiunea noastra: Sa intelegem cel mai bine nevoile clientilor nostri!
Viziunea noastra: Succesul nostru depinde de cresterea fidelitatii clientilor nostri!
Pentru mai multe detalii va invitam sa accesati Site: https://viadan.ro/ si Facebook: https://m.facebook.com/viadan.ro/
Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024