Gratis

Reprezentant vanzari Showroom - Scule și Utilaje

EUROTECH SRL

Candidatul Ideal

Căutăm coleg pentru poziția de Reprezentant vânzări Showroom - Scule și Utilaje, care să contribuie la vânzarea produselor companiei: scule electrice, generatoare de curent, utilaje de mică mecanizare, compresoare de aer, aparate de sudură, pompe și motopompe, echipamente de ridicat, scule prelucrare lemn/metal/plăci ceramice, echipamente pentru curățenie, etc.

Locație centrală, punct de reper Palas Campus, Iași!

Activitatea se desfășoară în showroom EUROTECH, adresa: Bulevardul Regele Ferdinand I al României, nr. 25B, Iasi!
Program de lucru L-V: 08:00-17:00.

Cerințe:
  • Abilități de negociere, comunicare, prezentare și amabilitate în relația cu clienții;
  • Spirit de echipă, dar și aptitudini de lucru independent;
  • Serios, organizat, cu simțul răspunderii, interesat de un job pe termen lung;
  • Experiența în vânzări produse tehnice constituie un avantaj.

Descrierea jobului

  • Consiliază clienții în legătură cu produsele comercializate si prezintă acestora produsele și serviciile din portofoliu (vânzări, închirieri și reparații ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄scule, utilaje, accesorii și consumabile pentru construcții, instalații, industrie);
  • Efectuează punerea în funcțiune și demonstrarea practică a modului de utilizare a sculelor și utilajelor pentru clienți;
  • Întocmește actele necesare vânzării produselor (factură, bon fiscal, certificat de garanție);
  • Încasează contravaloarea produselor vândute;

Oferta salarială - Pachet de beneficii:
  • Salariu fix;
  • Bonusuri pentru realizări;
  • Tichete de masă;
  • Prime de Sărbători;
  • Decont de transport;
  • Echipament de lucru personalizat;
  • Programe de instruire (teoretice și practice) la locul de muncă.

EUROTECH SRL – distribuitor autorizat si centru service pentru brandurile: BOSCH, MAKITA, METABO, DEWALT, BLACK&DECKER, ROTHENBERGER, KAESER, KAERCHER, STIHL, AGT, PRAMAC, STANLEY, UNIOR, etc.
Publicat 12 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 12 Iun. 2024