Gratis

Reprezentant Vanzari - produse tehnice (București)

KADRA TECH S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Studii superioare (cele tehnice reprezintă avantaj);
  • Experiență de minimum 5 ani în vânzare directă consultativă B2B (avantaj vanzare de proiecte);
  • Abilități de comunicare și negociere;
  • Foarte bune abilități de organizare și planificare;
  • Capacitate de a acumula, interpreta și transmite date tehnice;
  • Permis de conducere categoria B;
  • Disponibilitate pentru deplasări pe aria de responsabilitate (cca 70% din timp).

Descrierea jobului

  • Prezentarea și promovarea produselor comercializate în conformitate cu standardele și politica comercială a companiei (sisteme automate de parcare si ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀Smart Mobility);
  • Menţinerea şi dezvoltarea relaţiei cu clienţii actuali prin vizite de lucru la sediul acestora;
  • Prospectarea pieței de profil din zona alocată, atât din perspectiva potențialilor clienți cât și din perspectiva concurenței;
  • Prezentarea și realizeazarea ofertelor în concordanță cu nevoile clienților;
  • Urmărirea bunei derulări a contractelor până la încasare;
  • Planificarea programului de vizite la clienți.

KADRA oferă, prin intermediul partenerilor săi naționali și internaționali și a echipei de specialiști, soluții integrate inovator, într-o lume aflată în continuă dezvoltare. Provocarea noastră este aceea de a oferi beneficiarilor soluții tehnice de construcție și management al căilor de acces. Cu orientare clară spre rezultate optime, KADRA înseamnă soluții integrate pentru sporirea confortului și a sentimentului de siguranță.

Soluțiile KADRA se clasifică în trei linii de business:

  • trape de fum, luminatoare, policarbonat
  • acces automat – uși, porți, ferestre
  • sisteme de management al parcărilor
Publicat 16 Mai 2024 Reactualizat 6 Iun. 2024 Expiră 15 Iun. 2024