Gratis

Reprezentant vanzari prin telefon MS, HR

For Pharma S.R.L.

Candidatul Ideal

Experienta pe un post similar minim 1 an.
Studii medii/superioare finalizare.
Bune abilitati de comunicare si negociere.
Capacitatea de a lucra in echipa.
Abilitati tehnice: MS Office, nivel mediu.

Descrierea jobului

- mentine si dezvolta relatiile cu farmaciile partenere.
- preia comenzile de la clienti si promoveaza ofertele companiei.
- contacteaza zilnic prin telefon farmaciile alocate cu o frecventa prestabilita.
- indeplineste cu succes obiectivele de vanzari.
- se oferta pachet salarial motivant plus bonusuri de performanta.

For Pharma este un depozit de medicamente specializat in comertul intern si international.

Compania a fost fondata in anul 2010 iar de atunci a avut o evolutie ascendenta in fiecare an.

In acest moment suntem 10 persoane si ne dorim o dezvoltare continua.

Depozitul este situat in Tg Mures, str Gh Doja.

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 19 Mai 2024