Gratis

Reprezentant vanzari magazin Vodafone

CONSILO WEB
2 poziții

Candidatul Ideal

Reprezentant vanzari magazin Vodafone in Sibiu si Brasov
Dacă dorești să faci parte dintr-o echipă serioasă și motivată, orientată către rezultate, aici suntem!
Căutăm personal pentru magazinele noastre din Sibiu si Brasov.

✔️ Cerințe :
- Abilitați bune de operare PC, suita MS Office
- Abilitați bune de comunicare orală și scrisă
- Adaptabilitate și capacitatea de a găsi rapid soluții, pentru a ajuta clientul în timpul apelului.

✅️ Ce oferim?
- Contractul de muncă este pe perioadă nedeterminată
- Program de lucru 9-18 (1 ora pauza) / 10-14 - Sambata
- Pachet salarial atractiv (salar fix + comisioane + bonuri de masă)
- Asigurare medicală privată
- Cursuri de dezvoltare personală și profesională
- Colegi tineri, superiori direcți pregatiti, alte beneficii (posibilitatea solicitării a unei părți din salariu oricând, abonament telemedicina pentru întreaga familie)

🔍 Dacă sunteți o persoană orientată spre rezultate, motivată și aveți dorința de a vă autodepășii cu disponibilitatea deplasării la birou, contactează-ne 📲
Aplică cu CV-ul tau pe email job@consilo.ro sau la telefon: 0799971964.

Descrierea jobului

- Pachet salarial atractiv (salar fix + comisioane + ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄bonuri de masă)

Consilo WEB este o companie sibiană specializată în externalizarea serviciilor de vânzare la distanță. Din 2015 aducem valoare partenerilor noștri adaptându-ne soluțiile la cerințele și nevoile acestora, creând astfel experiențe pozitive pentru ei și pentru clienții lor.

În ultimul an, ne-am specializat în Telesales pentru industria Telecom, în special pe servicii de loializare și retenție clienți. Experiența în Telesales ne recomandă și pentru livrarea serviciilor de prospectare de piață, generare de leaduri calificate, creare și gestionare de baze de date, ofertare - achiziție de noi clienți, telemarketing și servicii post-vânzare precum păstrarea relațiilor cu clienții sau gestionarea reclamațiilor.​

Cu o experiență de peste 10 ani în domeniul vânzărilor directe și la distranță, echipa noastră de management oferă consultanță și soluții personalizate pentru externalizarea oricărui tip de serviciu de vânzare.​

Flexibilitatea ne-a ajutat să ne adaptăm ușor la cerințele pieței și ale clienților pentru a livra rezultatele așteptate. Într-o piață foarte competitivă privind atragerea de resurse umane, proiectele noastre au evoluat rapid, nu numai ca infrastructură, însă mai ales ca număr de oameni împlicați în ele.​

Deja ne-am obișnuit să creștem echipe de proiect, într-un timp foarte scurt, de la doar câțiva membri, la peste 30 de consultanți de vânzări experimentați. Asta arată cât de determinați și perseverenți suntem în a livra rezultate către partenerii noștri. Suntem cu toții tineri, ambițioși și ținem să ne facem treaba cât mai bine și la timp. Întreaga noastră experiență este constuită pe pasiune, viziune și dorință de a reuși.

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 15 Mai 2024