Gratis

Reprezentant vanzari magazin accesorii si bijuterii

AIRAM SMARALD SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie sa fie serios, punctual si responsabil. Implicat, atitudine placuta, comunicativa cu initiativa si atitudine pozitiva.

Descrierea jobului

Operarea casei de marcat, pos, încasarea banilor și efectuarea tuturor rutinelor legate de numerar.
Receptionare marfa, expunere la raft si ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈verificare preturi de vanzare.
Raspundere asupra gestiunii marfurilor din magazin.
Intocmirea necesarului de marfa in functie de stocul/necesitatile magazinului.
Mentinerea ordinii si a curateniei in magazin.
Memorie vizuala si abilitati de comunicare.
Orientare catre clienti si nevoile lor.
Responsabilitate, implicare, seriozitate.

Pachet salarial atractiv asociat unui contract de munca full-time.
Program de lucru la alegere.
Preturi speciale pentru angajati.
Bonusuri de performanta.

Compania AIRAM SMARALD SRL, infiintata in anul 2017, prin brandul de accesorii SASIMO isi deschide magazin fizic in Veranda Mall.
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024