Gratis

Reprezentant vanzari instalatii termice - sanitare CLUJ

Technova Invest SRL

Candidatul Ideal

* experienta in domeniul instalatiilor termice, sanitare si HVAC constituie un avantaj;
* experienta in domeniul vanzarilor;
* abilitati comerciale;
* gandire si capacitate de analiza si selectie;
* persoana pozitiva, dinamica, spontana, ordonata;
* cunostinte de operare PC.

Descrierea jobului

* realizeaza oferta comerciala;
* comunica cu departamentul de vanzari sau direct cu clientul pentru eliminarea neintelegerilor referitoare la cerintele clientului;
* colecteaza informatii necesare unei cotatii corespunzatoare;
* Mentine si dezvolta relatia directa cu clientii, in vederea obtinerii de comenzi pentru produse din portofoliul companiei;

BENEFICII:
- pachet salarial motivant ( salariu fix + bonus in functie de realizari), - mediu de lucru placut, stimulativ,
- posibilitati de dezvoltare profesionala prin training-uri de specialitate.

Societatea SC TECHNOVA INVEST SRL, activeaza in piata de profil din
anul 1996 si s-a impus drept unul dintre cei mai importanti furnizori in
domeniul comertului cu materiale pentru instalatii termice, dovedind
capacitate si experienta pe o gama larga de produse, avand depozite in
opt orase importante si un centru logistic la Oradea.

Personalul calificat al firmei de peste 100 de angajati, asigura
operarea prompta si eficienta a comenzilor oferind solutii tehnice
optime, potrivit solicitarilor clientilor. In acest mod, completam sfera
comertului cu cea a serviciilor de consultanta, logistica si transport,
dedicate clientilor nostri.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024