Reprezentant Vanzari feronerie si accesori pentru ferestre si usi

Bau Handler Group SRL

Candidatul Ideal

  • Abilitati bune de comunicare si negociere
  • Persoana ambitioasa, serioasa, atent la detalii, motivat de rezultate
  • Inclinatii tehnice reprezinta avantaj
  • Cunostinte minime in domeniul constructiilor
  • Cunostinterea pietei de tamplarie ferestre si usi constitue avantaj
  • Sarguincios, dornic sa se dezvolte personal si professional
  • Cunoasterea uneia dintre limbile germana sau engleza reprezinta avantaj
  • Promtitudine, seriozitate, atitudine flexibila
  • Disponibilitate pentru deplasari si program prelungit

Descrierea jobului

  • dezvoltarea portofoiliului de clienti
  • prezintarea si promovrea portofoliului de produse si servicii ale companiei;
  • raspunde de indeplinirea targetului lunar de vanzari si a obiectivelor strategiei de vanzare;
  • creeaza o baza de clienti noi;
  • stabilileste intalniri cu potentiali clienti;
  • Intocmeste oferte tehnice si economice;
  • finalizeaza discutiile purtate prin incheiere de contracte
  • raspunde de promovarea corespunzatorea a imaginii si produselor firmei.

BENEFICII:
  • pachet salarial foarte motivant: salar fix, comision, bonusuri
  • -auto, telefon, laptop;
  • -decontarea cheltuielilor de deplasare
  • -mediu placut de lucru bazat pe colaborare
  • -daca exista implicare,bun simt, abilitate necesara postului si industriei din care facem parte, acest job devine simplu,provocator si bine platit

Bau Handler Group SRL este o companie de distributie de feronerie si accesorii pentru producatorii de ferestre si usi fiind unul dintre cei mai mari distribuitori din tara datorita atat portofoliului de produse cat si experientei de peste 20 ani din domeniu.
Suntem distribuitori autorizati pentru o gama foarte variata de produse.

Publicat 15 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 14 Iun. 2024