Gratis

Reprezentant Vanzari echipamente profesionale

Beauty Med Solution SRL

Candidatul Ideal

Cautam persoana fara experienta sau cu 2-3 ani experienta, cu bune calitati de comunicare, cu initiativa, care sa se ocupe de clientii din zona de sud-est a Romaniei si Bucuresti.
Poti fi student an terminal sau recent absolvent al unei facultati de inginerie (preferabil).
Bun negociator;
Logic, organizat, riguros, capabil de performanta;
Capacitate buna de evaluare, analiza si de a lua independent decizii;
Experienta in vanzari si in relatia cu clientii este un plus;
Disponibil la calatorii constante cu masina;
Deschis pentru a se dezvolat intr-o companie in plina expansiune.

Descrierea jobului

- promoveaza echipamente cosmetice/medicale si consumabile de inalta tehnologie, catre saloane de infrumusetare
- atragerea de noi clienti
- promoveaza prin atitudine si comportament imaginea companiei pe piata locala
- construieste si mentine relatiile cu clientii noi
- realizeaza analize si rapoarte periodice referitoare la clienti si la proiectele derulate
- salariu fix + comision in functie de realizari

1 post disponibil pentru zona Bucuresti si zonele limitrofe.

Beauty Med Solution este o companie distribuitoare de aparate cosmetice si medicale de ultima generatie. Lider in domeniul estetic si medical estetic in Romania.
Daca esti o persoana dinamica si careia ii place sa interactioneze cu oamenii, te asteptam in echipa noastra!

Beauty Med Solution
Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 18 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024