Gratis

Reprezentant Vanzari D2D

CĂTĂLIN GABRIEL COSTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
10 poziții

Candidatul Ideal

  • Esti dinamic si ai o adevarata pasiune pentru comunicare? Iti dam oportunitatea sa exersezi.
  • Vrei sa iti construieşti o cariera in vanzari? Iti oferim o rampa de lansare.
  • Vino sa faci parte din echipa noastra!

Descrierea jobului

Ce ne dorim:
  • Sa ai abilitati excelente de comunicare şi relationare
  • Putere de convingere
  • Sa fii pozitiv si flexibil
  • Perseverent In atingerea obiectivelor propuse
  • Sa iti placa ce faci şi sa fii un excelent team player

Ce vei face:
  • Vei relationa cu clientii zi de zi ajutandu-i sa faca cele mai bune alegeri
  • Vei propune oferte adaptate in functie de nevoile clientilor vel participa activ la dezvoltarea portofoliului de clienti si volumul de vanzari, prin fidelizarea bazei de clienti
  • Vei aborda clientii existenti in vederea promovarii produselor si serviciilor ENEL / PPC

Iti oferim:
  • Un program flexibil in shifturi ca sa te poti bucura si de timp liber, Bonusuri de performanta şi challenge-uri motivante
  • Mediu de lucru profesionist şi program de integrare
  • Oportunitati reale de dezvoltare rapida
  • Sistem atractiv pentru recomandari facute in vederea atragerii de noi angajati
  • Posibilitatea de crestere profesionala avand sansa de a concura, de a castiga si de a sarbatori performanta

Suntem o companie orientata spre rezultate si depasirea obiectivelor. In cei peste 15 ani de experienta in vanzari, am crescut alaturi de anagajtii nostri! Cautam persoane care isi doresc sa se autodepaseasca si sa invete de la cei mai buni!

Te asteptam in echipa noastra!
Publicat 20 Mai 2024 Reactualizat 10 Iun. 2024 Expiră 19 Iun. 2024